Automatyk

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny: A/17

Zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania układów sterowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • dokonywanie ich przeglądów, napraw i konserwacji planowanych i bieżących oraz udział w uruchamianiu i modernizacji maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • projektowanie i wykonywanie nowych rozwiązań technicznych w celu podnoszenia sprawności i wydajności pracy linii produkcyjnych.

Wymagania

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze automatyki, utrzymania ruchu linii produkcyjnych,
  • Podstawowej znajomości zagadnień programowania systemów automatyki, sterowników i falowników,
  • Znajomość przemysłowych układów automatyki opartych o sterowniki PLC, falowniki, serwonapędy, pulpity operatorskie,
  • Posiadania uprawnień energetycznych grupy I (SEP)

Oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez urozmaicony zakres prowadzonych projektów oraz system szkoleń,
  • Przyjazną atmosferę, dobre warunki pracy i atrakcyjny pakiet socjalny.
Drukuj Aplikuj