Planista Zakupow

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny: PZ/18

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zarządzanie poziomem zapasów w obszarze surowców i opakowań
  • Odpowiedzialność za współpracę z dostawcami surowców i opakowań
  • Planowanie, uruchamianie i koordynowanie zleceń zakupu
  • Analiza zapotrzebowania i kontrola statusu dostaw
  • Współpraca ze Specjalistami ds. planowania dot. dostaw poszczególnych surowców w celu zachowania ciągłości produkcji
  • Przygotowywanie zamówień w systemie i-Skala i dokonywanie ich autoryzacji zgodnie z procedurami Firmy. Nadzorowanie poprawności danych w systemie iScala
  • Aktywne uczestniczenie w pracach w ramach procesu rozwoju nowych i zmodyfikowanych produktów – NPD - m.in. dostarczanie wymaganych informacji o poziomie zapasów komponentów produkcyjnych
  • Weryfikacja faktur za surowce
  • Ścisła współpraca w zakresie planowania z działami Zakupów, Produkcji, Jakości, Marketingu, Magazynu i Finansów

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe i min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Umiejętność analizowania i przetwarzania danych
  • Komunikatywność, zarówno w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy pod presję czasu

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat oraz w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Opiekę Medyczną Medicover
  • Możliwość nauki języków (angielski i rosyjski)
  • Możliwość udziału w programach motywacyjnych prowadzonych w Spółce
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Drukuj Aplikuj