Technolog Procesu

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny: TP/17

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie prób technologicznych przy zastosowaniu nowych surowców, technologii oraz maszyn,
  • Ocena wydajności pracy maszyn oraz określanie obszarów jej poprawy,
  • Wprowadzanie innowacji, ulepszeń ciągów technologicznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji technologiczno-technicznej dla każdego rodzaju produktów,
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji technicznych dotyczących realizowanych procesów,
  • Zdobywanie informacji na temat nowych rozwiązań technologicznych, ocena i analiza możliwości zastosowania dla firmy,
  • Dbanie o bezpieczeństwo i jakość wytwarzanego produktu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku Technologa lub pokrewnym,
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,
  • Rzetelność, dokładność i odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość na poziomie technicznym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów - możliwość skorzystania z: opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego.
Drukuj Aplikuj