Technolog Produktu

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny: TP/17

Zakres obowiązków

  • Projektowanie produktów i zestawów produktowych.
  • Projektowanie opakowań (laminaty, torby, kartony, etykiety) i dobór surowców.
  • Współuczestnictwo w próbach technologicznych i uruchomień pierwszych produkcji nowego lub modyfikowanego wyrobu.
  • Opracowywanie procedur i instrukcji działowych oraz ewidencja dokumentacji działu.
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi: zdobywanie informacji o nowych surowcach, rozwiązaniach technologicznych, analiza możliwości zastosowania dla firmy.
  • Przeprowadzanie optymalizacji surowcowej produktów dla uzyskania optymalnego kosztu wytworzenia,
  • Sporządzanie raportów i innych dokumentów technicznych wynikających z procesów realizowanych w firmie.
  • Przygotowywanie kart logistycznych, BOM, specyfikacji produktowych, specyfikacji materiałowej, dokumentacji rysunkowej.
  • Sprawdzanie poprawności przygotowania projektów graficznych opakowań, etykiet, oraz innych przez firmy zewnętrzne na zgodność z rysunkiem technicznym i założonymi wymaganiami.
  • Stała współpraca z działem marketingu, produkcji, zakupów oraz jakości.
  • Dbanie o bezpieczeństwo i jakość wytwarzanego produktu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier, magister inżynier: technologii produkcji, wydziały mechaniczne lub pokrewne),
  • 2 – lata doświadczenia na stanowisku Technologa lub pokrewnym,
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,
  • Rzetelność, dokładność i odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość na poziomie technicznym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów - możliwość skorzystania z: opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego.
Drukuj Aplikuj