• Rafał Szczepkowski

  Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający

  Został powołany dnia 20 czerwca 2017 r. decyzją Rady Nadzorczej na stanowisko Prezesa Zarządu.

  Rafał Szczepkowski posiada wykształcenie ekonomiczne, które zdobył na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, magister ekonomii (1986 – 1992)

  Wieloletnie doświadczenie w branży FMCG, consumer goods, farmacji, B2B i produkcji zdobył w międzynarodowych firmach w Skandynawii, Europie Centralnej i Wschodniej oraz Środkowej Azji. Biegłą znajomość strategii i realizacji zadań z dziedziny Sprzedaży i Marketingu, M&A oraz zarządzania zasobami ludzkimi uzyskał w czasie swojej kariery zawodowej w następujących Spółkach:
  Cederroth do 2016 roku jako Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu, Członek Zarządu Grupy Zelmer (B/S/H/ Group) w latach 2011 – 2014 jako Dyrektor sprzedaży, Członek Zarządu Selena w latach 2008 – 2011 jako Dyrektor Działu dla Europy Środkowej Pepsi-Cola General Bottlers Poland w latach 1994 – 2007 jako Dyrektor i Manager w Działach Sprzedaży i Rozwoju Rynku.

  Rafał Szczepkowski odpowiada za działy:
  Sprzedaż
  Dział Zapewnienia Jakości
  Technologia, Badania i Rozwój (R&D)
  Rozwój Nowych Produktów (NPD)

 • Agnieszka Masłowska

  Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

  Dołączyła do Harper Hygienics w czerwcu 2010 roku jako członek Rady Nadzorczej a następnie w styczniu 2011 roku jako Członek Zarządu.

  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów. w latach 2009 - 2010 Dyrektor Finansowy w Pfeifer & Langen Glinojeck S.A. oraz w Allianz Direct New Europe Sp. z o.o. w latach 2005 - 2009 Zastępca Dyrektora Finansowego a następnie Dyrektor Finansowy, w randze Członka Zarządu w spółkach grupy British Sugar w Polsce.

  W latach 2000 - 2005 pracowała jako konsultant osiągając stanowisko Senior Manager w Ernst & Young Corporate Finance Sp. z o.o. Wcześniej w Ernst & Young Audit Sp. z o.o.

  Agnieszka Masłowska odpowiada za działy:
  Księgowość i Kontroling
  Informatyka
  Dział Analiz
  Dział Personalny

 • Jacek Kalinowski

  Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny

  Dołączył do Harper Hygienics w styczniu 2017 roku jako Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu.

  Jacek Kalinowski odpowiada za działy:
  Produkcja
  Zakupy
  Utrzymanie ruchu
  Logistyka
  Planowanie
  Dział Obsługi Klienta
  Administracja