POWRÓT
14.12.2020

Nowość! Cleanic Baby Eco

Marka Cleanic rozszerza swoją ofertę o nową kategorię produktów dla niemowląt i dzieci.

W skład nowej linii Cleanic Baby Eco wchodzą : chusteczki nawilżane, płatki dla niemowląt i patyczki higieniczne.

Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci Cleanic Baby Eco są wykonane ze 100 % biodegradowalnej bawełny. W trosce o delikatną dziecięcą skórę, chusteczki nie zawierają  kompozycji zapachowej i alkoholu. Posiadają  certyfikat Vegan i Cotton Incorporated. Występują w 3 wariantach odpowiadając na różne potrzeby skóry niemowląt i dzieci.

·         Atopical : Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci specjalnie opracowane do pielęgnacji i oczyszczania skóry wrażliwej, skłonnej do alergii, i bardzo wymagającej skóry atopowej. Zawierają hypoalergiczną recepturę opartą na oleju z migdałów, kompleksie fosfolipidów, prebiotyku oraz D-pantenolu.  Produkt jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych.

·         Probiotical: Nawilżane chusteczki dla niemowląt i dzieci o innowacyjnej recepturze opartej tylko na 3 składnikach. Wszystkie 3 składniki są pochodzenia naturalnego. Hipoalergiczna formuła wzbogacona jest o probiotyk, który pozytywnie wpływa na mikrobiom skóry dziecka.

·         Vege Milk : Chusteczki nawilżane dla wrażliwej skóry niemowląt i dzieci.  Zawierają delikatną recepturę wzbogaconą o mleczko z komosy ryżowej, pochodzące z certyfikowanych, ekologicznych upraw.

 

Płatki Organic dla niemowląt i dzieci wykonane w 100% z bawełny organicznej. Bawełna organiczna uprawiana jest na plantacjach zgodnie z zasadami produkcji ekologicznej, na których nie są stosowane  pestycydy, ani chemiczne dodatki do nawozów. Są miękkie i delikatne, idealne do codziennej higieny i pielęgnacji dziecięcej skóry. Posiadają certyfikaty: GOTS by Ecocert, Vegan, Cotton Natural.

Papierowe patyczki higieniczne Organic mają główkę wykonaną w 100%  z bawełny organicznej  ze specjalnym ogranicznikiem i są przeznaczone do pielęgnacji niemowląt i dzieci. Posiadają certyfikaty: GOTS by Ecocert, Vegan, Cotton Natural.

Wszystkie produkty linii Cleanic Baby Eco są wykonane w  jednomateriałowych opakowaniach podlegających recyklingowi.

Opakowania dla dziecięcej linii Cleanic Baby Eco powstały z dbałością o każdy szczegół, tak aby jak najlepiej oddać charakter produktów inspirowanych pięknem natury,  przyjaznych małemu człowiekowi i środowisku, opartych na naturalnych składnikach najwyższej jakości.

Szczegółowe informacje o produktach są dostępne na stronie: www.cleanic.com