Marka Cleanic

Produkty Cleanic

Marka Cleanic powstała z myślą o kobietach, które obecnie żyją coraz szybciej i aktywniej a w związku z tym, poszukują wygodnych i szybkich w użyciu rozwiązań gwarantujących komfortowe oczyszczanie i pielęgnację skóry.

Marka Cleanic jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek kosmetycznych w Polsce (znajomość wspomagana Marki Cleanic: 73% wg badania GFK Polonia, sierpień 2009 r.) i południowo-wschodniej Europie.

W ofercie Cleanic znajdują się delikatne, bawełniane płatki do demakijażu, wygodne w podróży chusteczki do demakijażu, wysokiej jakości patyczki higieniczne, chusteczki odświeżające do rąk a także produkty do higieny intymnej: chusteczki i płyny.

Cleanic zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów, jednocześnie wciąż unowocześniając swoją ofertę poprzez wprowadzanie nowych, zaawansowanych technologicznie i kosmetologicznie produktów, czerpiąc inspiracje z najnowszych światowych trendów.

Cleanic jest liderem rynkowym w kategorii płatków do demakijażu, patyczków higienicznych, chusteczek do demakijażu i chusteczek do higieny intymnej.

Dowiedz się więcej o marce Cleanic