Marki własne

Produkty Cleanic

Harper Hygienics S.A. jest producentem marek własnych dla polskich i międzynarodowych partnerów handlowych. Naszym partnerom oferujemy szeroki wachlarz produktów tj. płatki bawełniane, patyczki higieniczne, chusteczki nawilżane.

Naszym partnerom zapewniamy kompleksowe rozwiązania:

  • doradztwo dotyczące trendów i zarządzania kategorią,
  • tworzenie innowacyjnych produktów,
  • sprawne wdrażanie nowych produktów na rynek - od pomysłu, poprzez wydajną produkcję,
  • restrykcyjną kontrolę jakości i rozwinięty łańcuch dostaw,
  • profesjonalny serwis klienta oparty na partnerstwie i trwałych relacjach zapewniających korzyści dla obu stron.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bogatej wiedzy, badaniom oraz szerokiej współpracy z klientami i dostawcami wdrażamy najnowsze technologie i projektujemy najnowocześniejsze produkty zaspokajające zmieniające się i rosnące potrzeby konsumentów. Każdy produkt projektujemy indywidualnie, aby nie tylko spełniać, ale i przekraczać wysokie oczekiwania klientów. Nasi klienci doceniają naszą troskę o wysoką jakość produktów zapewnioną przez najwyższe standardy na każdym etapie produkcji.

Chcemy stale odgrywać wiodącą rolę w konkurencyjnej i dynamicznie rozwijającej się kategorii produktów kosmetycznych i higienicznych dlatego też poszukujemy dalszych możliwości budowania naszych wieloletnich sukcesów w obszarze marek własnych.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą w obszarze Marek Własnych - prosimy o kontakt: [email protected]