Marka Sweet Sense

Marka produktów do oczyszczania i higieny inspirowana trendami w designie wnętrz. Dzięki różnym wzorom i rozmiarom opakowań możesz wybrać to, co najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym gustom i pasuje do wnętrza łazienki. 

Płatki higieniczne Sweet Sense do oczyszczania i demakijażu skóry twarzy i oczu. Skuteczne i delikatne, ze 100% czystej bawełny. Dzięki obszyciu krawędzi, płatki są spoiste, nie rozdwajają się, a usuwanie makijażu staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Dostępne w opakowaniach: 120 szt. i 80 szt.

Patyczki higieniczne Sweet Sense – niezbędne do codziennej higieny. Czysta bawełna i wysoka jakość wykonania powodują, że patyczki są delikatne i bezpieczne w użytkowaniu.

Dostępne w różnych wariantach opakowań: okrągłe pudełka 100 szt. i 200 szt. oraz prostokątne pudełko 300 szt.

Chusteczki Antibacterial - nawilżane chusteczki odświeżające do rąk i ciała nasączone płynem antybakteryjnym. Dokładnie oczyszczają i pozostawiają delikatny, świeży zapach.

Chusteczki Mystic Dreams – nawilżane chusteczki odświeżające do rąk i ciała z nutą zmysłowych kobiecych perfum, z płynem antybakteryjnym. Szybko i skutecznie oczyszczają dłonie, pozostawiając przyjemny zapach.

Chusteczki dostępne w wygodnym opakowaniu 15 szt.