Pracownicy są partnerami w biznesie

Jesteśmy pewni, że nasze cele biznesowe mogą być osiągnięte tylko przy pełnej współpracy, wsparciu i zaangażowaniu naszych pracowników.

Otrzymane nagrody, potwierdzają, że wspólnie z naszymi pracownikami stworzyliśmy uczciwe, bezpieczne i komfortowe środowisko pracy:

 • Solidny Pracodawca Roku 2008 Mazowsze,
 • Zwycięstwo w konkursie "Otwarty Rynek Pracy" na Mazowszu w 2009 roku, mazowieckiej edycji konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie "Lodołamacze" - nagroda w kategorii firm przyjaznych dla osób niepełnosprawnych.

Poznaj naszych pracowników

 • Piotr

  Kierownik Działu Technologii, Badań i Rozwoju

  "Na powierzone zadanie nie patrzę tylko z jednej strony, inspiracji poszukuję w różnych dziedzinach, staram się zauważać to, czego nie widzą inni i wdrażać to, co z początku wydaje się niemożliwe. Nasza firma daje możliwość urzeczywistnienia odważnych przedsięwzięć, a realizację ułatwia zaangażowany i otwarty zespół."

 • Zofia

  Lider Produkcji

  "Pracuję w Harperze od 13 lat. Zaczynałam od najniższego stanowiska operatora, teraz jestem kierownikiem zmiany i zarządzam 100-osobowym zespołem. Praca z ludźmi sprawia mi dużą przyjemność. Nie tylko organizuję ich pracę, ale staram się budować współodpowiedzialność poprzez delegowanie zadań oraz dostrzegać i wspierać osoby ambitne i zaangażowane. Ja też kiedyś zostałam dostrzeżona przez mojego przełożonego."

 • Jacek

  Kontroler Produkcji

  "Duże znaczenie odgrywa dla mnie atmosfera pracy i zgrany zespół. Wpływa to na jakość pracy w naszej firmie."

 • Zarina

  Key Account Manager Europa Zachodnia

  "Lubię kontakt z ludźmi, dlatego codzienna praca z klientem sprawia mi przyjemność. Współpracuję z odbiorcami z Niemiec i krajów rosyjskojęzycznych. Mam ogromną satysfakcję, że nasze produkty docierają nawet do Kazachstanu i mogę także porozmawiać z klientami w moim ojczystym języku."

 • Joanna

  Kontroler Finansowy

  "Pracuję dla Harper Hygienics od 5 lat i wciąż zdobywam cenne doświadczenie czerpiąc przy tym satysfakcję z realizacji powierzonych zadań i celów. Mam świadomość budowania wartości dla organizacji i utożsamiam się z nią. Zgrany zespół i przyjazna atmosfera sprawia, że codzienne wyzwania realizuję z profesjonalizmem i zapałem. Na koniec dnia pozostaje uczucie samorealizacji i myśl, że to, co robimy przynosi efekty."

 • Dagmara

  Dyrektor Sprzedaży – Dywizje Eksportowe

  "Lubię moją pracę, bo łączy w sobie wyzwania i moje zamiłowania, do pracy z ludźmi, do podróżowania i do języków obcych. Zaczęłam pracę w Harper Hygienics będąc jeszcze studentką. Zdobytą wiedzę zweryfikowała praktyka, a wraz z nią nieocenione rady starszych kolegów. Otwartość na nowe wyzwania, pracowitość i pozytywne nastawienie zaowocowały. Dziś, pracując na rynkach międzynarodowych, wiem, że świat nie ma granic i że warto dążyć do postawionych sobie celów."