Harper Hygienics

Firma Harper Hygienics powstała w 1990 roku. Obecnie jest dynamicznie rozwijającą się spółką akcyjną, liderem na polskim rynku w wielu kategoriach produktów higienicznych do oczyszczania skóry. Od 2010 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Główną marką Harper Hygienics jest Cleanic. Tą marką oznaczane są produkty, będące liderami w swoich kategoriach, takie jak: płatki i chusteczki do demakijażu, patyczki higieniczne, chusteczki do higieny intymnej Cleanic Intimate. Cleanic Kindii to bezpieczne, najwyższej jakości produkty dla niemowląt i dzieci. Pod marką Presto Clean funkcjonują produkty z linii gospodarczej dla "nowoczesnych Pań domu". 

Harper Hygienics jest także cenionym producentem marek własnych dla międzynarodowych sieci handlowych.

Tak dobrą pozycję rynkową Harper Hygienics S.A. zawdzięcza uważnemu śledzeniu trendów konsumenckich i zaspokajaniu stale rosnących potrzeb związanych ze zmieniającym się stylem i trybem życia. Nie bez znaczenia jest troska firmy o najwyższą jakość produktów w przystępnej cenie.

Firma wciąż się rozwija, inwestuje w nowoczesnych park maszynowy, najnowsze technologie, aby sprostać oczekiwaniom konsumentów na innowacyjne produkty.

Produkty Harper Hygienics są dostępne nie tylko w Polsce, ale na wielu rynkach zagranicznych, dokąd od lat są eksportowane z dużym sukcesem. Wysoka rozpoznawalność marki Cleanic daje potencjał do dalszego rozwoju formy i wprowadzania nowych produktów.