Wysokie standardy jakości

Najważniejszym dla nas wyzwaniem jest utrzymanie najwyższych standardów na każdym etapie procesu produkcyjnego. Surowce, opakowania i maszyny są stale kontrolowane przez Dział Zapewnienia Jakości.

Kontrola jakości monitoruje także półprodukty i wyroby gotowe na każdym etapie produkcji. Analizy są przeprowadzane zgodnie z normami europejskimi w nowoczesnym laboratorium. Badania mikrobiologiczne potwierdzają, że produkty są bezpieczne dla naszych konsumentów. Wszystkie wyniki badań są rejestrowane w celu umożliwienia ich identyfikacji.

Testujemy nasze produkty także w zewnętrznych, niezależnych i certyfikowanych laboratoriach badawczych w celu zapewnienia klientom spełnienia ich własnych indywidualnych wymagań. Wszystkie nasze produkty są również testowane dermatologicznie.

Nasza firma nieustannie inwestuje w podnoszenie jakości.

Potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów dotyczących jakości i bezpieczeństwa produktów jest wdrożony system zarządzania jakością. W 2014 roku spółka otrzymała certyfikat EN ISO 22716:2007.

Konsumenci doceniają wysoką jakość naszych produktów. Harper Hygienics jest liderem rynkowym w następujących kategoriach: płatków bawełnianych, patyczków higienicznych, chusteczek do demakijażu, do higieny intymnej oraz ściereczek gospodarczych. Jest także jedną z wiodących firm w kategorii chusteczek dla niemowląt.