Assistant Brand Manager

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Assistant Brand Manager

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie planu marketingowego dla powierzonych marek
  • Współpraca z agencjami w zakresie realizacji strategii komunikacji
  • Współpraca z dostawcami w zakresie opracowań graficznych opakowań produktów
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu wiedzy o markach, produktach i działaniach marketingowych w całej organizacji, a w szczególnym stopniu w obszarze działu sprzedaży krajowej i eksportowej
  • Wspieranie działu sprzedaży w kontaktach z klientami

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny, mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży, marketingu lub obsługi klienta
  • Wyższe wykształcenie (kierunek: ekonomia lub marketing)
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel i Power Point
  • Umiejętności tworzenia i przeprowadzania prezentacji
  • Umiejętność współpracy pod presją czasu,
  • Nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność i otwartość na innych ludzi
  • Pasja do pracy i doskonalenia kompetencji w obszarze komunikacji
  • Umiejętność kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zarządzania czasem własnym i ustalania priorytetów

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku i wysokie standardy pracy