Inżynier Projektów Inwestycyjnych

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie projektów: określanie zakresu projektów oraz poszczególnych zadań projektowych, koordynowanie realizacji projektów na różnych etapach,
  • Przygotowanie oraz monitorowanie harmonogramów projektowych,
  • Planowanie, kontrola oraz raportowanie budżetów projektów,
  • Przygotowanie planów, specyfikacji, tworzenie estymacji oraz raportów, uwzględniając zapotrzebowania materiałowe,
  • Praca w porozumieniu z innymi działami w zależności od potrzeb projektowych,
  • Udział w procesie przygotowania, negocjowania i opracowania kontraktów z kontrahentami i podwykonawcami projektów, monitorowanie pracy kontrahentów i konsultantów oraz nadzór nad przebiegiem procedur przetargowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna wiedza z zakresu procesów produkcyjnych, nowych technologii i standardów,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego – dobra znajomość AutoCAD,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Project, Excel, Visio, PowerPoint),
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie oraz sporządzaniu i odczytywaniu dokumentacji),
  • Zdolności logicznego oraz analitycznego myślenia,
  • Odpowiedzialność, samodzielność,
  • Umiejętność określania priorytetów i zarządzania własnym czasem.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.