Inżynier Utrzymania Ruchu - Automatyk

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - AUTOMATYK

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za zabezpieczenie gotowości do pracy wszystkich maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • dokonywanie diagnostyki awarii maszyn i urządzeń w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej oraz automatyki
  • uruchamianie, dbałość o stan bieżący oraz nadzór nad ciągłą poprawą sprawności podległych maszyn i urządzeń
  • dokonywanie przeglądu bieżących problemów technicznych oraz wnioskowanie i wdrażanie udoskonaleń
  • dobór odpowiednich części zamiennych, w tym kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • analizowanie efektywności technicznej podległego parku maszynowego oraz praca nad jej ciągłą poprawą
  • zlecanie i kontrola prac w obszarze planowania przeglądów i remontów maszyn, urządzeń oraz instalacji, w tym współpraca i nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne (m.in. ustalanie kosztów, zakresów prac i terminów)
  • kontrola i aktualizacja dokumentacji oraz procedur technicznych
  • współudział w projektach mających na celu modernizacje maszyn (poprawiające jakość, wydajność i bezpieczeństwo) oraz projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem zakładu oraz nowymi uruchomieniami

Nasze oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, mechatronika)
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany dodatkowy język rosyjski, niemiecki)
  • znajomość automatyki przemysłowej: sterowniki PLC, przemienniki częstotliwości, serwofalowniki, panele operatorskie HMI, softstarty
  • znajomość jednej/kilku sieci przemysłowych: PROFINET, PROFIBUS, MODBUS, CAN, EtherCat
  • praktyczna umiejętność tworzenia, modyfikacji i czytania rysunków technicznych
  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, skuteczne i szybkie rozwiązywanie problemów

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy