Lider Projektu Marki Własne Export

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie
  • Znasz j. angielski na poziomie średniozaawansowanym
  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi
  • Lubisz pracę w międzynarodowym środowisku

To szukamy właśnie Ciebie - Aplikuj!

Twoje przyszłe zadania:

  • Rozwój sprzedaży w zakresie produktów marek własnych
  • Wprowadzenie produktu ustalonego z klientem od strony technicznej
  • Akceptacja druku opakowań u dostawców
  • Potwierdzanie dodruków opakowań z klientami i wewnątrz firmy
  • Kreowanie potrzeb klientów w ramach marek własnych w zakresie kategorii produktowych oferowanych przez spółkę
  • Przygotowywanie ofert handlowych w ramach międzynarodowych przetargów
  • Budowanie efektywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Ścisła współpraca z działem R&D, kontrolingu, działem zakupów oraz planowania produkcji w zakresie prowadzenie projektów wdrożeniowych w ramach marek własnych
  • Kontrola i zapewnienie egzekucji kontraktów handlowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • adekwatne warunki wynagrodzenia do posiadanych kompetencji i realizacji celów,
  • możliwość kontynuacji rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny (abonament medyczny, ZFŚS),