Pomocnik Operatora stacji cięcia

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pomocnik operatora stacji cięcia

Zakres obowiązków:

  • Prace na linii produkcyjnej wytwarzającej włókninę polegające m.in. na udzielaniu wsparcia operatorowi, obsłudze urządzeń produkcyjnych (stacja cięcia, suwnica, owijarka, drukarka etykiet)
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Monitorowaniu poprawności działania maszyny produkcyjnej
  • Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęty
  • Wykonywanie konserwacji urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Współtworzenie raportów produkcyjnych, rejestru awarii i usterek

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (12 godzin)
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy