Pracownik Gospodarczy

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik Gospodarczy

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku na placu składowania odpadów (np. segregacja palet odpadowych, obsługa urządzeń do zagęszczania odpadu, segregacja odpadów produkcyjnych, załadunek i wyładunek odpadów)
  • wypełnianie dokumentów wywozowych odpadów
  • utrzymanie porządku na terenie zakładu (utrzymanie chodników i przejść, terenów zielonych)
  • wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych i administracyjno-technicznych (np. przeprowadzki)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych – warunek konieczny
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • wykształcenie min. średnie/zawodowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (7:00/8:00 do 15:00/16:00)
  • wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika, dodatkowo praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień
  • prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy