Recepcjonista, Recepcjonistka

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Recepcjonista/Recepcjonistka

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa recepcji – m.in. poczty przychodzącej i wychodzącej, centrali telefonicznej, spotkań i gości, koordynacja obiegu faktur, organizacja podróży służbowych Zarządu, archiwizacja dokumentów
  • wykonywanie innych czynnościach administracyjnych zleconych przez Przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość j. rosyjskiego – warunek konieczny (mile widziany dodatkowy język obcy)
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość zagadnień dot. obsługi klienta
  • wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i pozytywne nastawienie
  • samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy