Specjalista ds. Kontrolingu

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. kontrolingu

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Przygotowywanie raportów i analiz rentowności
  • Współpraca z działem księgowości w procesie zamykania miesiąca, weryfikacja poprawności księgowań
  • Przeprowadzanie analiz wyników finansowych, bilansu, cash flow, KPI
  • Aktywne uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziany dodatkowy język rosyjski, niemiecki)
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej, narzędzi raportowania
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności excel – poziom zaawansowany)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy