Specjalista ds. Obsługi Klienta Eksportowego z jez. rosyjskim

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA EKSPORTOWEGO z językiem rosyjskim.

Zakres obowiązków:

  • posprzedażowa obsługa klienta
  • koordynowanie procesu realizacji zamówień eksportowych
  • nadzór nad prawidłową realizacją zamówień we współpracy z innymi działami firmy (Dział sprzedaży, Dział Planowania, Dział Logistyki)
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą eksportową
  • Dbanie o poprawność wystawianych dokumentów, przestrzeganie instrukcji i procedur w tym zakresie
  • nadzorowanie odpraw eksportowych – kontakt z Urzędem Celnym
  • zapewnienie najwyższych standardów bieżącej obsługi i utrzymywania kontaktów z kontrahentami Firmy (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, aktywne poszukiwanie rozwiązań)
  • obsługa reklamacji
  • monitorowanie płatności

Nasze oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego (w mowie i piśmie), mile widziana znajomość języka angielskiego
  • znajomość procesów realizacji wysyłek exportowych
  • znajomość arkusza Excel
  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • nastawienie na realizację celów
  • wysoka kultura osobista

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy