Specjalista ds. trade marketingu export

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
  • Numer referencyjny:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Trade Marketingu Eksport

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i rekomendacja kalendarza promocyjnego dla rynków eksportowych
  • Kreowanie materiałów POS, gazetek klienckich, katalogów produktowych
  • Tworzenie promocji konsumenckich wspierających odsprzedaż produktów, przy ścisłej współpracy z działem sprzedaży
  • Organizowanie targów (eksportowych i krajowych)
  • Prezentowanie działań trade marketingowych na spotkaniach marketingowo-sprzedażowych
  • Analizowanie efektywności wdrożonych promocji trade marketingowych i materiałów POS
  • Prace operacyjne związane ze wsparciem działu trade marketingu

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w trade marketingu, marketingu, sprzedaży (FMCG)
  • Praktyczne doświadczenie, poparte sukcesami we współpracy z klientami eksportowymi
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi trade marketingowych
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie (warunek konieczny), znajomość j. rosyjskiego - mile widziana
  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności excel i power point)
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • Zdolności negocjacyjne

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Pakiet benefitów min. bezpłatną prywatną opiekę medyczną, zniżki na firmowe produkty
  • Pracę ze znanymi markami, liderami rynku w swoich kategoriach
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce
  • Zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, otwartym i nastawionym na współpracę zespole
  • Możliwość pracy hybrydowej