Elektryk - Automatyk

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Elektryk - Automatyk

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych w części elektrycznej oraz w zakresie automatyki przemysłowej,
  • Szybkie i skuteczne naprawy awaryjne w zakresie elektryki i automatyki,
  • Prace konserwacyjne w zdefiniowanych obszarach odpowiedzialności technicznej, a w szczególności:
    • realizacja prac według planu konserwacji oraz doskonalenie planu
    • pełna ocena źródłowych przyczyn problemów technicznych i ich eliminacja
  • Dodatkowa obsługa techniczna w zakresie odpowiedzialności:
    • regulacje i optymalizacja parametrów sterowania maszyn
    • modernizacja i optymalizacja wdrożonych rozwiązań
  • Wyszukiwanie i eliminacja nieprawidłowości w obszarze BHP obsługi i serwisu technicznego,
  • Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac technicznych,
  • Dbałość w zapewnieniu aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej,
  • Pełna samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • Wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne o specjalności elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne,
  • Znajomość ustawień falowników, paneli obsługowych, programatorów i innych urządzeń sterowania maszyn,
  • Umiejętność kontroli i administrowanie sprzętem AKPiA,
  • Umiejętność identyfikowania i diagnozowania przyczyn zakłóceń i awarii oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki zdarzeń,
  • Opcjonalnie język angielski umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną i kontakty z serwisem zagranicznym,
  • Uprawnienia SEP od min. 1kV i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 [m],
  • Zachowanie dbałości o powierzony sprzęt i narzędzia oraz przestrzeganie zasad właściwego organizowania stanowiska pracy bezpośredniej,
  • Doświadczenie minimum 5 lat w obsłudze i modyfikacji urządzeń z obszaru elektryki i automatyki przemysłowej.

Inne

  • Przestrzeganie standardów i postępowanie zgodne z obowiązującymi w firmie procedurami,
  • Aktywne uczestnictwo w programach podnoszących bezpieczeństwo, usprawniających procesy, redukujących straty oraz poprawiających ergonomię i jakość pracy,
  • Uczestniczenie w programach rozwojowych działu Utrzymania Ruchu (Lean Manufacturing, TPM)
  • Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie,
  • Dokładność, cierpliwość, umiejętność szybkiej analizy sytuacji oraz łatwość działania pod presją czasu,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność współpracy w zespole.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy