Zasilający

  • Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
  • Numer referencyjny:

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Zasilający

Zakres obowiązków:

  • zasilanie maszyn produkcyjnych w surowce
  • odbieranie wyrobów z maszyny
  • sortowanie i pakowanie wyprodukowanych wyrobów gotowych
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (12 godzin)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwijania swoich umiejętności
  • motywacja do pracy, odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika
  • bezpłatny dowóz pracowników po trasie Garwolin – Mińsk Mazowiecki oraz Siedlce - Mińsk Mazowiecki oraz Stoczek Łukowski - Mińsk Mazowiecki
  • prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy